Select Page

Parametry

ZnačkaSalomon
Typ obuviterénní
Povrchterén, lesní cesty
Podešev3,5 cm

Zrozeny pro běh

Zrozeny pro běh, pohodlný systém šněrování, nejmodernější technologie a všitý jazyk pro ještě větší uživatelský komfort. I takto by se dali představit boty Salomon XA PRO GTX.

 

Voděodolný svršek nabídne nezávislost na rozmarech počasí, zkrátka a dobře, zaběhat si můžete jít naprosto kdykoliv. Asymetrické šněrování s praktickou kapsou na tkaničky a OrthoLite stélka pro ještě lepší pružení na každém povrchu – značce Salomon, jak je jistě nejen fanouškům rekreačního běhání dobře známo, nedělá problém ani opravdu náročná trať.

Povětrnostní podmínky od A do Z nevadí…

Bezpečný běh a úspora energie v jednom, přesně to jsou Salomon XA Pro 3D GTX! Díky kvalitní membráně GORE-TEX odolají chladu, dešti nebo rozpálené asfaltové silnici. Podešev ContaGrip po sobě nezanechává památku v podobě černých čar na podlaze, hmotnost 405 gramů patří mezi běžeckou elitou k těm vyšším, vše je ale vykoupeno využitím nejnovějších technologií a mimořádnou kvalitou materiálu. Ten je mimochodem odolný vůči jakémukoliv oděru, takže ani na drsnějším povrchu nebude mít nejmenší problém!

Systém rychlošněrování Quicklace vás nenechá ani minutu čekat, vyběhnout do terénu můžete skoro okamžitě. Svršek je voděodolný a současně dobře prodyšný, tudíž vhodný doslova do každého počasí. Barevné provedení, co je na současném trhu k dispozici, se nese hlavně v duchu černé barvy, výjimkou ale nejsou ani doplnění bílou nebo červenou – zkrátka elegance sama. Samozřejmě, ani zde nechybí měkký a odolný materiál označovaný jako EVA (ethylvinylacetát), díky němuž (nejen) stélka dostává řadu nových možností. Podešev má tloušťku přibližně 3,5 centimetru, což v tomto ohledu patří k průměrným hodnotám. 

 

Salomon XA Pro 3D GTX – recenze

 

Boty Salomon XA Pro 3D GTX  jsou zkrátka boty vhodné nejen do města, ale i na nějaký ten rekreační běh, když se hodláte udržovat po celý rok v dobré kondici….. „

DOPORUČENO