Select Page

Parametry

ZnačkaReebok
Hmotnost275 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
Tlumenístřední

Pánská obuv, která se nebojí prudkého deště ani prohřátého asfaltu. Je mimořádně odolná a běhat právě v ní je jako pohádka – nerovný terén nedělá nejmenší problém, pokud jde o přilnavost, ta je na každém povrchu výjimečná. Reebok All Terrain Craze je, jak již název napovídá, určen všem, kteří často a rádi běhají, ať už je to kdekoliv a kdykoliv.

Stylový design a velmi lehká konstrukce

Cenově dostupné běžecké boty, rychleschnoucí materiál, ale také oceňované designové provedení. Tenká mezipodešev, hmotnost pouhých 275 gramů a jen několik málo švů. Umělé překážky i nástrahy přírody včetně rozbředlého bahna nebo kamení jsou vlastně jen maličkost. O precizní odvod vody se stará systém s efektivitou klasických okapů. Samozřejmě to automaticky neznamená, že proběhnete závod se suchou nohou, takové zázraky neumí ani proslulý výrobce jako je Reebok, nicméně také nebudete připomínat Ladova hastrmana se vším všudy.

Vydejte se do závodu s kamarády nebo větrem

Materiálem svršku je speciální syntetika, a právě díky ní je obuv odolná i v nepřízni počasí. Díky konstrukci podrážky (která je z karbonové pryže) se nebude bláto přichytávat a zbytečně zasychat, což by si jinak vyžádalo náročné čištění, a především pak zpomalovalo při samotném běhu. Nevadí dokonce ani závodní překážky nebo šplh na laně, s čímž výrobce také počítal – zkrátka jsou to boty vhodné i pro adrenalinové závody, nejen rekreační běhání pro radost.

Počítá se i s delšími trasami, odnímatelné vložka z EVA (etylen-vinylacetát) nabídne dodatečné tlumení při nárazech. Mezipodešev zaručuje citlivé odpružení, ale také běžecký komfort, což oceníte nejen při průtrži mračen. Nazouvají se prakticky jedním pohybem ruky a pevně všitý jazyk je u moderních běžeckých bot snad už jasným pravidlem. Pokud jde o cenu, zaplatíte za tento model lehce přes tisíc korun – a jistě nebudete litovat ani haléře.

 

REEBOK ALL TERRAIN CRAZE – recenze

 

Reebok All Terrain Craze je takové pomazlení pro duši hobby běžce. Velmi líbivé boty zaujmou už na první pohled a při krátkých výbězích skvěle poslouží. “

DOPORUČENO