Select Page

Under Armour představuje novou řadu chytré běžecké obuvi poháněnou aplikací MapMyRun

 

Under Armour SpeedForm Gemini

Poslední interakce v rodině Gemini. Tato neutrální obuv je určena pro dlouhé běhy.   UA SpeedForm konstrukce přesně sedí a kvalitně pruží, díky čemuž máte lepší citlivost a trvanlivost.

 

Under Armour stupňuje jejich hru o běžeckou obuv a představila jejich první řadu chytrých bot neboli “připojené obuvi” s názvem UA Record Equipped. Řada se skláda z tří nových stylů běžeckých bot značky Under Armour – SpeedForm Gemini 3 RE, SpeedForm Velociti RE a SpeedForm Europa RE – které jsou exkluzivně poháněny aplikací MapMyRun a Under Armour mobilní aplikací. Je to také prodloužení značky prvních inteligentních bot, UA SpeedForm Gemini 2 RE, které byly zveřejněny na začátku tohoto roku.

 

 

Každá UA Record Equipped obuv má inteligentní funkci uvnitř boty, která umožňuje schopnost sledování aplikací MapMyRun a poskytováním podrobné statistiky cvičení jako například rytmus, informace v reálném čase a uběhnuté kilometry, životnosti boty. Nicméně, nejsou to jediné vlastnosti obuvi, k dispozici je také měření svalové únavy nositele předtím, než on nebo ona provede Jump test (skokový test). Jak to funguje: Po připojení k MapMyRun technologie uvnitř boty začne měřit a zprůměruje vysílací čas série skoků jako indikátor svalové únavy. To pomáhá sledovat atletův čas odpočinku a poskytuje návod, jak měnit tréninkovou intenzitu.

Under Armour SpeedForm Gemini

“Provádíme vědecký postup, kde používáme reálná data z vašeho těla, abychom určili vaši úroveň cvičení, kterou byste měli vykonat v průběhu vašeho tréninku.” uvedl Mike Lee, vedoucí digitálního oddělení Under Armour, v tiskové zprávě. “Víme, že jedním z největších problémů běžecké tváře je snažit se jít přes bolest a únavu, to totiž vede ke zranění. Jump Test (skokový test) v MapMyRun je první rozhodující krok pro běžce a pomůže vyhnout se “tréninkové kocovině” mnoho atletům a čelit jí tak, že je informujeme o tom, jaké jsou jejich možnosti k vykonání tréninku.

 

Celá Under Armour Record Equipped řada běžeckých bot bude k dispozici na před objednávku     od   5. ledna a zahrnuje MVP předplatné aplikace MapMyRun s přístupem k tréninkovým plánům, audio koučování, živé (aktuální) sledování a pokročilé analytiky.