Select Page

Parametry

ZnačkaNike
Typ došlapuNeutrální
Hmotnost315 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
TlumeníEVA

Nadčasová obuv

Jsou opravdu univerzální a nadčasové, můžete si je vzít skutečně kamkoliv. Klasické černé tenisky, přírodní kůže a kvalitní látka, syntetická a tím pádem také velmi lehká podešev a špičková odolnost, ať už si zrovna vyrazíte třeba na procházku do města, do práce nebo někam na malý výlet. Jistě, řeč je zrovna o modelu firmy Nike, který nese vzletný název T-LITE XI. Pojďme si jej proto trochu blíže představit.

 

Předností obuvi je nejen cenová hladina

Obuv přímo od Nike, a ještě k tomu obvykle pod tisícovku? Právě tady ji najdete, T-LITE XI tím pádem nabídne dobrý poměr ceny a kvality. Praktické poutko usnadní obouvání, pro lepší odvětrávání je tu odpovídající perforace, takže se nebojte tohoto modelu ani během parných letních veder! Plynulý krok a perfektní tlumení nárazů, to vše je zajištěno i díky revolučnímu materiálu EVA (tedy ethylenvinylacetát) – odolnost proti poškození, výkyvům teplot a UV záření, čistota a lesk, ale také velmi jemná struktura, dohromady to je jeden velký palec nahoru.

Mezipodešev z phylonu tlumí na jedničku a nezvýší jinak dramaticky hmotnost obuvi, která padne obvykle při zkoušení jako ulitá, velikosti totiž výborně sedí. Hodí se i pro lehčí běh, i když, jak jsme si už naznačili prve, jde o model veskrze univerzální, který bude s nohou ladit snad úplně všude. K dispozici jsou také různé odstíny, nejčastěji se na trhu setkáte s hnědou a černou, což je ostatně i stylové.

Klasické šněrování pro tradičně založené

Rozhodně nečekejte nějaké převratné novinky v oblasti jazyka – tady vládne klasika! Nike T-Lite XI má klasické šněrování, na jaké jsme zvyklí ještě třeba z devadesátých let. Tenisky, na první pohled úplně obyčejné, na druhou stranu – není právě tohle pomyslný ideál většiny městských botníků? Navíc s trochou pravé kůže, co vydrží věky…

 

Obuv Nike T-LITE XI. – recenze

 

Boty Nike T-LITE XI. jsou klasikou, která neomrzí. Obuv je vhodná pro rychlou chůzi a lehčí běh, ale pokud chcete vyrazit mimo městský park, raději zvolte jinou obuv.. “

DOPORUČENO