Select Page

Parametry

ZnačkaMizuno
Typ došlapuNeutrální
Hmotnost326 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
Tlumenístřední

Stvořeny pro běh

 – jinak se snad ani nedají popsat. A když běh, tak hlavně ten na delší tratě, který vyžaduje perfektní obuv. S Mizuno Wave Sky 2 ji zaručeně dostanete, jsou vhodné pro tréninky i závody, zpevněné cesty i silnice na venkově i uprostřed města.

 

Výrobce Mizuno si s běžeckými modely umí dokonale vyhrát a nejinak je tomu i v tomto případě. Pohodlí především, jak ostatně tvrdí i naprosto drtivá většina uživatelů, problém není ani u takřka maratonských vzdáleností, materiál se totiž jen tak neopotřebuje – naopak, vše je navrženo tak, abyste si mohli užít pár hodin v přírodě na čerstvém vzduchu při stálém tempu.

Plynulost běhu je zaručena novátorským způsobem tlumení. Wave podešev ve tvaru L zaručí perfektní tlumení nárazů, díky mezipodešvi u4icX je zaručen stoprocentní komfort. 

Výborné odpružení, a přesto lehkost s elegancí v jednom balení, váha tohoto modelu značky Mizuno je 326 gramů, což je u běžeckých bot vlastně dost průměrné číslo. Patní klín je oddělen, takže plynulosti běhu už nic nebrání – pohodlný došlap, při kterém se odrazíte přesně tak, jak jste chtěli, je sázka na jistotuOdolný karbonový materiál X10 a pružnost spojená s technologií Cloudwave je také příjemným bonusem, nejen pro profesionální běžce.

Svršek tohoto modelu Mizuno výborně obepne celé chodidlo a poskytne stabilní oporu i na méně zpevněných površích, díky speciálně navrženým reflexním prvkům budete vidět doslova za každého počasí. Výhodou je i vyjímatelná vložka Premium insock, která zajistí dlouhodobou odolnost a pohodlí za jakékoliv situace. Když se k tomu přidá i elegantní provedení plné odstínů modré barvy, určitě nelze odolat.

 

Mizuno Wave Sky 2 – recenze

 

„I když je pravda, že cenová hladina je nad obvyklým průměrem a někoho může na první pohled odradit. Za své peníze nicméně dostanete to nejlepší!.. „

DOPORUČENO