Select Page

Parametry

ZnačkaMizuno
Typ došlapuMěkký
Hmotnost295 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
Tlumenívysoké

Běžecká obuv první kategorie

Skutečně, jak již naznačuje název – tohle je učiněný jezdec na vlnách, běžecká obuv první kategorie, která má podešev sestavenou ze dvou originálních částí, zajistí perfektní tlumení pro každý typ povrchu a váha pouhých 295 gramů, což je ve své kategorii rozhodně zajímavá cifra. Měkký nášlap, ale přesto pocit výjimečné stability, seznamte se prosím s Muzino Wave Rider 22!

 

Příjemné na pohled i na každodenní nošení

 

Mají zkrátka celou řadu výhod, životnost na jedničku a přilnavost podešvi bez nejmenšího zaváhání. Designové provedení se bude líbit i vašemu okolí, po vizuální stránce jde vážně o dosti elegantní model.

Prvoplánově je určena hlavně pro silnici, ale rozhodně se nezalekne ani jiných zpevněných povrchů. Výhodou je zde například prémiová anatomická stélka (všitá a polstrovaná, samozřejmě), která zajistí pocit (nejen) stability. K tomu ještě kombinace mentolově modré a bílé, kdo by vlastně odolal, že? A to samozřejmě není jediné barevné souznění, které si můžete navolit.

 Pro trénink jsou totiž přímo ideální, ale zapomeňte na opravdu velmi rychlé běhání, jde tu spíš o vlastní tempo než překonávání světových rekordů. Každodenní trénink v parku bude určitě lepší než závodní ovál, kde si vyčítáte každou vteřinu, jak tvrdí i recenzenti, na nějaké velké závodění nejsou, ale pro trénink asi vhodnější model jen tak nenajdete. Lehoučký svršek, to vše díky konstrukci DynamotionFit, která zajistí i dokonalý komfort, to je už jen pověstná třešnička na dortu od proslulé firmy Mizuno.

 

Mizuno Wave Rider 22 – recenze

 

“Vysoká míra tlumení, neutrální došlap, bohužel však ne přímo vodě odolnost, ale tento zdánlivý mínus jistě odpustíte, pokud si dáte do další kolonky všechny výhody, které podobný model Mizuno vlastně přináší… “

DOPORUČENO