Select Page

Vysoce kvalitní silniční běžecká obuv Wave Rider 15 splňuje nároky rekreačních i závodních běžců s neutrálním až supinačním nášlapem.
Inovovaná Smooth Ride technologie a paralelní vlnová deska poskytují perfektní tlumení, rozptýlení nárazů a plynulý přechod z nárazové fáze do fáze odrazové. Má vyjímatelnou anatomicky tvarovanou Premium stélku.

Hmotnost obuvi: 300g

Technologie Mizuno

Wave- Unikátní technologie pro všechny typy běžců, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu – odpružení a stabilitu

Pebax Rnew- Ekologický materiál pro výrobu vlnové desky, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Při jeho výrobě se produkuje méně uhlíku. Je vyroben z přírodních materiálů – olejovin. Je trvanlivý a ponechává si všechny výkonnostní vlastnosti.

gender engineering – Založeno na biomechanickém výzkumu rozdílů mezi způsobem chůze mužů a žen. Mizuno konstruuje mezipodešev / podešev pro každé pohlaví rozdílně ke zlepšení běhu, výkonu a pohodlí.

SmoothRide -SmoothRide Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

ap+ Nová směs materiálu podešve poskytuje vynikající odpružení, které Vás nezradí ani po stovkách kilometrů.

Mizuno Intercool -Tato technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř boty při pohybu. Malé ventilační otvory v podrážce zajišťují noze větrání i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje se svrchním prodyšným materiálem AirMesh, a tím chodidlu zajišťuje nejvyšší možné pohodlí.

Dynamotion Fit -“Bota, která se pohybuje spolu s Vámi”. Nejnovější systém Dynamotion Fit využívá nejmodernější technologie k zachycení pohybu a k analýze biomechaniky. Výsledkem je bota dokonale se přizpůsobující pohybu chodidla během jednotlivých fází kroku. X10 X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

Premium INSOCK- Vyjímatelná anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělé padnutí, pohodlí a napomáhá odpruření a trvalejší odolnosti. VS-1 Speciální materiál VS-1 napomáhá pohlcování nárazů společně s vlnovou technologií a prodlužuje životnost odpružovacího systému obuvi.

Chcete si najít nejnižší cenu bot? Stačí kliknout zde:  Běžecká obuv Mizuno Wave Rider 21