Select Page

Parametry

ZnačkaMizuno
Drop12 mm
Typ došlapuPronační
Hmotnost290 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
Tlumenístřední

Oblíbená běžecká obuv

Běžecké boty Mizuno Wave Inspire 16 patří mezi top modely v oblíbenosti mezi běžci. Bota nabízí mírnou podporu pronace, střední tlumení a je vhodná pro běh na silnici.

 

Svršek z prodyšného Mesh materiálu

 

Elegantní svršek se skrytým vnitřním zpevněním špičky je z měkkého a prodyšného materiálu Mesh. Přední část boty je v nártu perforovaná, což napomáhá k cirkulaci vzduchu v botě. Velkou devízou běžecké boty je její nízká hmotnost. Mizuno Wave Inspire 16 váží pouze 285 gramů.

Dostatečná podpora klenby

 

Mizuno Wave Inspire 16 je stabilní obuv s dostatečnou podporou klenby. Mezipodešev absorbující nárazy, vlnová deska a technologie SmoothRide, dodají každému vašemu kroku ideální poměr tlumení, lehkosti přitom s hladkým plynulým přechodem.

Vhodná obuv pro běh na silnicích

 

Obuv je vhodná na silnice a zpevněné cesty pro běžný každodenní trénink. Drop boty je 12 mm. S novými Mizuno Wawe inspire 16 dostane Váš každodenní trénink nový impuls.

 

Mizuno Wave Inspire 16 – recenze

 

Mizzuno Wave Inspire 16 jsou velmi pohodlné a dostatečně pružné boty na běhání, ve kterých zvládnete mnohdy i náročnější terén. Osobně jsem v obuvi strávil něco přes 150 trénink-hodin, převážně na zpevněných cestách a silnicích a co se týče tlumení, nebylo co vytýkat. Na běh v lese po kamenité cestě to příliš není, ale kratší úseky zvládnete. “

DOPORUČENO