Select Page

Parametry

ZnačkaCamelbak
Materiál100% nylon
Objem3 L
Objem vody1,5 L
Rozměry31.5 x 22 x 12.5 cm
Hmotnost200 gramů

V dnešní recenzi se budeme věnovat běžeckému batohu Camelbak Octane Dart. Běžecké batohy jsou v poslední době stále více oblíbené jak mezi profesionálními běžci, tak i mezi „hobíky“. Nastupuje snad nový módní trend?

Konstrukce batohu nabízí tři odkládací prostory různé velikosti v celkovém objemu 3 litry. Hlavní kapsa slouží pro uložení vaku s vodou včetně upevnění proti pohybu. V horní části naleznete otvor pro vyvedení picí hadice. Další dvě kapsy lze využít na gely, či osobní věci, které s sebou pro běh pravidelně nosíte.

1,5 L rezervoár na vodu

Vnitřní část batohu je opatřena rezervoárem na vodu o objemu 1,5L, který má navíc upravený uzávěr, pro snadnější plnění. Vývod vody je klasicky do ramenního popruhu a obsahuje Rocket ventil, který zabraňuje úniku vody. Vak na vodu neobsahuje PVC, Bisfenol-Afree spolehlivě uchovává vodu čistou a bez příchutí plastu. Pro bezpečný sport jsou na batohu reflexní prvky a poplašná píšťalka pro přivolání pomoci. Batoh Salomon Skin Pro 10 je vyroben ze 100% nylonu. 

 

Batoh Salomon Skin Pro 10 – recenze

 

Batoh Salomon Skin Pro 10 je ideální volbou pro všestranné sportovce, kteří ho využijí k běhání, cyklistice, či turistice. Kvalitní zipy a odolné materiály vydrží i nešetrné zacházení. Odvětraná záda přispívají ke komfortu při ¨nošení.  “

DOPORUČENO