Select Page

Běžecká obuv New Balance

New Balance MT620RF2 recenze

New Balance MT620RF2

Dnes tu máme recenzi na nové běžecké boty od New Balance. MT620 RF2 jsou designově né moc nápadné boty, které v sobě kombinují prvky ...
Celý článek
New Balance FRESH FOAM GOBI recenze

New Balance FRESH FOAM GOBI

V dnešní recenzi se zaměříme na dámskou běžeckou obuv od New Balance. Model New Balance Fresh Gobi WTGOBIP2W což je její plné označení, ...
Celý článek
NEW BALANCE MT10GG recenze

Běžecké boty NEW BALANCE MT10GG

Běžecká obuv New Balance je pro nás řekl bych až srdcovou záležitostí, avšak dostat se k informacím o jejich produktech není ...
Celý článek
New Balance Zante 2 recenze

New Balance Zante 2

Je to už dávno, co jsem uběhla více než 6 tisíc km s jedním párem bot. Nejsem si úplně jistá, ...
Celý článek
New Balance W1980WP Fresh Foam Zante

New Balance W1980WP Fresh Foam Zante

Dámská běžecká obuv Fresh Foam Zante Dokonalé spojení rychlosti a pohodlí Když se rychlost snoubí s pohodlím. S mimořádně tlumivou ...
Celý článek

Běžecká obuv a boty na běhání New Balance

Značka New Balance patří mezi nejkvalitnější a také nejoblíbenější výrobce běžecké obuvi. Jedná se o značku pocházející z amerického Bostonu, s více než stoletou tradicí. Skutečnost, že se tato značka dokázala udržet na trhu tak dlouho, jen dokládá její vysokou kvalitu.

Běžeckou obuv New Balance můžeme rozdělit do několika kategorií

  • Minimus – jedná se o obuv pro přirozený běh. Je velmi lehká, má minimální podešev, která Vám umožní kontrolu nad povrchem, a podporuje posílení chodidel a lýtek.
  • Obuv s pronační podporou – podporuje správný došlap chodidla, skvěle tlumí dopad a přitom neomezí Vaši rychlost.
  •  Obuv pro neutrální došlap – určena pro silniční běžce, je velmi pružná, poskytuje dostatečnou podporu a odpružení
  • Trail/ offroad – obuv určená především pro běh v terénu. Poskytuje jedinečný komfort a zároveň chrání před dopadem na nerovný povrch.

Výjimečnost New Balance

Jedinečné technologie New Balance, které se stále vyvíjejí, umožňují této firmě se neustále držet na špičce. New Balance se zaměřuje na pohodlí i podporu a umožňuje běžcům s různými typy chodidel vybrat si takovou obuv, která jim bude perfektně sedět.

Na rozdíl od jiných výrobců, kteří výrobu své obuvi přesouvají do levnějších, převážně asijských zemí, New Balance si zakládána tom, že výroba již desítky let probíhá v USA a také ve Velké Británii.

Obuv New Balance je jedinečným skloubením technické dokonalosti a jedinečného designu. I při sportu chceme vypadat pěkně a toužíme po obuvi, která bude nejenom funkční a pohodlná, ale také slušivá.

I přes jedinečnost a kvalitu běžecké obuvi této značky, nepatří mezi ty, které byste si pro jejich vysokou cenu nemohli pořídit. Na kvalitní obuvi se šetřit nevyplatí, nicméně i velmi kvalitní obuv se dá pořídit za velmi pěkné ceny. New Balance je toho důkazem.