Select Page

Parametry

ZnačkaAdidas
Typ došlapuneutrální
Hmotnost257 gramů
Povrchsilnice / zpevněné cesty
Tlumenístřední

Speciálně pro běžce, kteří si ani ve sváteční den neodepřou svůj klasický trénink a neohlížejí se na rozmary počasí nebo nástrahy terénu. Adidas Duramo Lite 2.0 nabídnou nejen nevšední eleganci, ale také perfektní odolnost, díky níž je můžete využívat po celou sezonu bez nejmenších komplikací. Německá kvalita se pozná, firma Adolfa Dasslera má světový zvuk a rozhodně ještě neřekla poslední slovo. Co všechno nabídne tento speciální model, pokud si jej prohlédneme trochu víc zblízka?

Měkký svršek a prodyšná síťovina zajistí skvělý komfort

Při tréninku – a nejen při něm – musí pokožka dýchat, není jistě nic horšího než chodidlo, které je doslova udušené ve vlastní šťávě, na mysli pak musíme mít i veškerá zdravotní rizika, jimž se vystavujeme. Prodyšná síťovina AIR MESH na Adidas Duramo v kombinaci s měkkou svrchní částí však umožní perfektní prodyšnost, i kdyby zrovna venku bylo přes třicet a úkryt před sálajícím sluncem bylo možné najít jen ve stínu.

Tento model Adidas nabízí současně i velmi odolnou podešev ADIWEAR, díky níž bude došlápnutí na každém typu povrchu radostí, už jen díky skvělému systému odpružení skrze mezipodešev z EVA. Měkký límec pomůže namáhanému kotníku a Achillovce cítit se lépe. Díky preciznímu uživatelskému komfortu jsou vhodné nejen pro běžecký trénink, ale i pro každodenní nošení na cesty do práce nebo do školy, napomohou rychlejším přesunům třeba po celý den.

Klasický silniční model, váha 257 gramů (při velikosti 42 a 2/3) je v této kategorii jistě lepším průměrem. Prim jistě hraje i zajímavý výběr barev, k dispozici je Noble Indigo, Collegiate Navy, ale také Ftwr White, takže už stačí jen ukázat, jaký odstín máte nejraději. Neutrální došlap, univerzální využití, to vše jistě potěší, bohužel zde ale – i vzhledem k cenové relaci – nelze počítat s tím, že obuv bude nějak výrazně voděodolná.

 

Adidas Duramo Lite 2.0 – recenze

 

Adidas Duramo 2.0 je jednoduchá, velmi prodyšná obuv, která neurazí žádného amatérského běžce. Osobně bych ji zařadil mezi tréninkové boty „držáky“ Pokud hledáte boty za rozumnou cenu, Duramo 2.0. bude jasnou volbou. “

DOPORUČENO